MEĐUNARODNO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA – HIPPO OLYMPIAD 2023

U ožujku je počelo međunarodno natjecanje iz engleskog jezika Hippo English Language Olympiad 2023 u kojem naša škola sudjeluje već godinama. Ove školske godine u izlučnom krugu sudjelovalo je 20 učenika raspoređenih u četiri kategorije: HIPPO LITTLE (Marija-Leona Petek i Lovre Dželalija)
HIPPO 1 (Luce Radostić, Iva Marčić, Ivano Šesnić, Laura Lukšić, Laura Marinković, Nina Ivelić, Natali Kusanović i Anamaria Lemo).
HIPPO 2 ( Ema Palavra, Katarina Miljević i Tara Ratković)
HIPPO 3 (Miriam Cvitanić, Tonka Koljatić, Vanesa Akrap, Dora Kraljević, Dominik Pivčević, Dora Okmažić i Viki Kraljević)

Dana 21. travnja 2023. održalo se državno finale Hippo English Language Olympiad 2023. Trinaest učenika naše škole  je svojim znanjem i trudom izborilo plasman u državno finale. Učenici su se opet natjecali u četiri kategorije: Hippo Little (Marija Leona Petek i Lovre Dželalija), Hippo 1 (Luce Radostić, Iva Marčić  i Laura Lukšić ), Hippo 2 (Katarina Miljević i Tara Ratković) i Hippo 3 (Miriam Cvitanić, Dora Kraljević, Tonka Koljatić, Dominik Pivčević, Viki Kraljević i Dora Okmažić).

Čestitamo učenicima na postignutom rezultatu i želimo im prolazak u sljedeći krug!Tekst i foto: Zdravka Koljatić

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.