A di si ti?! OŠ Bol je tu!

Učenici naše škole su se prošli tjedan uključili u humanitarnu akciju udruge Most pod nazivom A di si ti?!

Za humanitarnu prodaju koju organizira udruga Most učenici, roditelji i nastavnici u školu su vrijedno donosili nove ili rabljene CD-ove, DVD-ove, knjige, stripove,  suvenire, nakit, ukrase, božićne dekoracije i rukotvorine, te uspjeli napuniti tri velike kutije koje su trajektom uspješno poslane u Split gdje ih je preuzela ekipa Mosta. Naši učenici još jednom su pokazali da je volontiranje njihov đir!

Već dvadeset godina ciljevi akcije A di si ti?! su promocija solidarnosti i volonterstva,  te prikupljanje pomoći za  korisnice i korisnike programa Centra za beskućnice/ke.  Kao i proteklih godina sav prihod prikupljen tijekom akcije namijenjen je korisnicama/ima,  te uređenju i opremanju prostora i bolesničke sobe u Centru za beskućnice/ke.

Dvadeseta humanitarna akcija A di si ti?! održat će se u subotu,  18.12.2021. godine, na splitskoj Rivi s početkom u 9:00 sati.

A di si ti?!

Budi u subotu na Rivi!

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.